Lees hier al onze nieuwsberichten

Nieuws

We want you!

Dat Immo Top Invest mooi werk levert? Dat wist je ongetwijfeld al. Dat we rasechte Limburgers zijn? Dat waarschijnlijk ook. Dat we een leuk team hebben? Hm, oud nieuws… Maar wist je dat we op zoek zijn naar de geknipte persoon om dat team te vervoegen? Dat waarschijnlijk nog niet!

 

Omdat we het heel belangrijk vinden dat de panden in onze portefeuille op een mooie en professionele manier weergegeven worden, én omdat we ook op digitaal vlak helemaal mee willen zijn, zoeken wij een fotograaf/multimedia operator! Dat is iemand die op een erg zelfstandige manier mooie fotoreportages kan maken, van alle soorten vastgoed en zowel van de buitenkant als van het interieur. MAC OS en Adobe Photoshop hebben geen geheimen voor jou, en je werkt samen met een professionele firma aan het beheer van onze social media-kanalen. Bovendien ken je Adobe Indesign (voor advertentiemateriaal) en Adobe After Effects en Adobe Premiere Pro (voor videomontages en reclamespots) op je duimpje, en heb je basiskennis van HTML en/of webdesign en SEO. Heb je daarbovenop ook een organisatorisch talent, én zie je het zitten om met een 360° camera en een drone te werken? Dan zijn wij misschien wel op zoek naar jou!

 

 

17148665 10154412699947157 1724306233 o 1

 

Een opleiding fotografie - of iets in de creatieve richting - is natuurlijk ideaal, maar ervaring en motivatie primeren boven diploma’s. Wat wél belangrijk is om perfect in ons team te passen? Dat je zelfstandig te werk gaat en beschikt over de nodige efficiëntie en flexibiliteit. Dit betekent dat je geen 9 to 5-mentaliteit hebt, en zelf voldoende initiatief neemt. Daarnaast ben je creatief, dynamisch en positief ingesteld, heb je een organisatorisch vermogen en kan je goed om met deadlines en stress. Het Adobe CS6-pakket is voor jou een open boek, want daar werk je dagelijks mee in deze functie. Tenslotte verwachten we dat onze nieuwe fotograaf er verzorgd uitziet, zijn of haar mannetje kan staan en beschikt over een rijbewijs B. Heb jij heel wat kenmerken van jezelf kunnen aanvinken tijdens het lezen van dit artikel? Lees dan snel verder wat wij jou in ruil kunnen aanbieden!

 

Uiteraard bieden we je met veel plezier een vast contract aan, én kom je terecht in een dynamisch en jong team, boordevol ervaring en motivatie! Daarnaast biedt deze functie ontzettend veel variatie, is er ruimte voor initiatief en creatieve input, en krijg je van ons veel vertrouwen en verantwoordelijkheid. Je wordt competitief verloond, met inbegrip van een bedrijfswagen, tankkaart, telefoonvergoeding en nog veel meer. Oh, en het beste nieuws? Je kan meteen starten, liever vandaag dan morgen!

 

Herken jij jezelf helemaal in deze beschrijving, of ken je iemand die perfect in ons team zou passen? Stuur dan zeker een mailtje met CV en motivatiebrief naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., of spread the word! Wij kijken er alvast naar uit om jou te ontmoeten!